Lokalizacja

Siedziba Spółki mieści się w Świdnicy, przy ulicy Westerplatte 72.
Pod tym adresem, na terenie niemal 3 hektarów, znajdują się  budynki biurowe, produkcyjne i magazynowe o łącznej powierzchni ponad 12 000 m2.

Westerplatte 72 to doskonała lokalizacja: przy drodze krajowej nr 382 wiodącej z centrum miasta do Dzierżoniowa. Zbudowana w ostatnich latach tzw. ”mała obwodnica Świdnicy” oraz łącznik autostradowy z autostradą A4 umożliwia dojazd do nas z kierunków Legnica, Wałbrzych, Wrocław (i dalej Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria i Włochy) za pośrednictwem ulicy Stęczyńskiego, następnie Esperantystów, Przemysłowej i Towarowej z pominięciem zatłoczonego centrum Świdnicy.

 

Nieruchomości Siweli

  • budynek oznaczony jako 1b – to budynek biurowy, dwukondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 1321m2 wraz z dodatkową przestrzenią handlową o powierzchni 294m2;
  • budynek oznaczony jako 1a – to dziś hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 5738m2;
  • budynki oznaczone numerami 2a i 2b to połączone wewnętrznie magazyny / nieogrzewane/ o łącznej powierzchni użytkowej 1508 m2;
  • budynek o nr 3a to hala produkcyjna o powierzchni 1754 m2, a 3b to budynek socjalno- biurowy o wielkości 340 mzwiązany funkcjonalnie i konstrukcyjnie z tą halą .
  • budynek nr 4 to budynek magazynowo – handlowy z biurami i zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 1007 m2;
Do Góry